Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > AT&T eliminuje Usenet ze swojej sieci. Giganews odpowiada specjalną ofertą

AT&T eliminuje Usenet ze swojej sieci. Giganews odpowiada specjalną ofertą

At&T ogłosiła, ze od 15 lipca 2009 roku zablokuje swoim klientom dostęp do Usenetu. Użytkownicy, którzy dotychczas korzystali z tej usługi za pośrednictwem firmy AT&T proszeni są o znalezienie innego źródła dostępu do Usenetu. Dziwna praktyka, prawda? Dostęp do Usenetu daje możliwość wyboru i dzielenia się myślami, oprogramowaniem, plikami binarnymi czyli jest kwintesencja wolności i jest ciekawa tzw. usługa dodaną.
Giganews Newsgroups
Firma Giganews Inc. największy provider Usenetu w reakcji na taki krok operatora telekomunikacyjnego ogłosiła wczoraj promocje dla klientów sieci AT&T. Dotyczy to oczywiście klientów znajdujących się w obszarze działania tego koncernu czyli głównie USA, Europy Zachodniej i Azji ale uważam, że może być to ciekawa wiadomość dla nas wszystkich świadcząca o ekspansywności i sile działań firmy Giganews jak również pokazująca zdecydowanie tej firmy w działaniach ograniczających wolność wyboru w sieci.
Giganews oferuje poniższe opcje dla klientów AT&T dotkniętych takim działaniem:

  • 50% zniżki na 3 miesiące na najbardziej popularny w ofercie nieograniczony limitami tzw. Diamond Plan,
  • 20% zniżki na 3 miesiące na pozostałe abonamenty.

Cieszy mnie, ze są firmy, którym leży na sercu dobro klientów i które są w stanie zaoferować Usenet klasy Premium za przyzwoita cenę mając na uwadze długotrwały kontakt z nami – użytkownikami. To pokazuje raz jeszcze, ze oferta Giganews jet naprawdę godna uwagi.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Obsługa Usenetu pod Linuxem

W przypadku Linuxa możemy używać klientów pocztowych, można tez używać programów klienckich predefiniowanych do tego np. KNode / Kontact, Pan...

Close