Home > Programy > Dodane czytniki grup dyskusyjnych

Dodane czytniki grup dyskusyjnych

Czytniki grup dyskusyjnych ciąg dalszy…. Chciałbym uaktualnić spis polecanych czytników grup dyskusyjnych o dwie nowe pozycje:
News Rover
SABnzbd
Pierwszy z nich jest czytnikiem komercyjnym – mamy do przetestowania 30-dniowy okres, po którym musimy zaplacić $29.95 . Jest to czytniki z ogromnymi możliwościami i dostęp do jego wszystkich opcji uzyskamy po zapłaceniu w/w kwoty i otrzymaniu kodu autoryzacyjnego pozwalającego na odblokowanie wszystkich funkcji. Program dostępny jest na platformę Windows 95/98/ME/2000/2003/NT/XP/Vista. Czytnik SABnzbd jest natomiast projektem open source , darmowym i został napisany w języku Python co pozwoliło na upublicznienie wersji na większość systemów operacyjnych (Windows XP, Vista, Mac OS X, Linux). Program posiada łatwy w obsłudze interfejs i wiele opcji pozwalających na weryfikacje, naprawę, wyodrębnianie i czyszczenie postów ściąganych z Usenetu. Oczywiście Freeware’owe rozwiązania czyli Grabit i Alt.Binz pracuja pod systemem Windows XP, Vista.

Polecane programy do grup dyskusyjnych
Producent
Cena
Uaktualnienia
Trial
Grabit
Freeware
Free
NewsBin Pro
$35
Free
10 dni
Forte Agent
$29
Free
30 dni
BinTube
$39.95
Free
14 dni
Alt.Binz
Freeware
Free
SABnzbd
Freeware
Free
News Rover
29.95$
19.95$/rok
30 dni
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Programy , , , , ,

Infobrokerzy a Usenet

„Usenet a zawód infobrokera” ciąg dalszy…. W dobie zyskującej na znaczeniu pracy zdalnej i zalewu informacji zawód Infobrokera daje możliwość...

Close