Home > Oferty Specjalne na Usenet > Konto 1100GB za 40 dolarów w promocji Terabyte Tuesday

Konto 1100GB za 40 dolarów w promocji Terabyte Tuesday

terabyte-tuesdayJak ktoś ma ochotę na konto w NewsgroupDirect to dzisiaj ruszą kolejna promocja zwana Terabyte Tuesday. Tym razem w promocji dostaniemy konto blokowe niewygasające do czasu wykorzystania całej puli danych. Do wykorzystania mamy 1.1TB za 40$ co wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem i takie konto starczy na naprawdę długo.
Promocja trwa od 12 AM czasu EST we wtorek do 12 AM czasu EST 14 marca. Aby uzyskać czas warszawski należy dodać 6h wynikających z przesunięcia czasowego.

NewsgroupDirect ostatnio codziennie zwiększa retencję danych binarnych. Na dzisiaj ta retencja wynosi 1305 dni. Tym samym znajduje się w ścisłej czołówce providerów Usenetu. Jeśli ktoś potrzebuje sporego konta i korzysta z Usenetu nieregularnie to taka oferta jest dla niego. Jeśli kogoś interesuje inne konto to przypominam, że jeszcze niedawno miałem do dyspozycji kod rabatowy na konto w NewsgroupDirect: Mam dla Was Kod Rabatowy na konto unlimited w NewsgroupDirect. Proszę sprawdzić, bo może być jeszcze aktywny.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

PutLocker zyskał najwięcej po zamknięciu MegaUpload

MegaUpload był bardzo popularnym serwisem. Według Palo Alto Networks MegaUpload odpowiadał za około 25% ruchu związanego z sharingiem w zbadanych...

Close