Home > Oferty Specjalne na Usenet > Mam dla Was Kod Rabatowy na konto unlimited w NewsgroupDirect

Mam dla Was Kod Rabatowy na konto unlimited w NewsgroupDirect

ngd-coupon-code-unlimited-accountPostanowiłem, że nie będę już czekał i po prostu napiszę, żeby wszyscy uważni czytelnicy bloga mogli skorzystać.
Wiem, że część z Was zastanawia się czy skorzystać z usług innego providera, a część z Was jest tutaj pierwszy raz i zastanawia się co to Usenet.

Dla tych, którzy stoją przed decyzją o wyborze konta mam fajny bonus. Mam do rozdania kod rabatowy, który przy rejestracji i opłaceniu konta Usenet w NewsgroupDirect da cenę 8$ za konto, a nie 20$ jak jest normalnie. To jest 60% bonus.

Dodatkowo do konta każdy z Was otrzyma dysk online 30GB w StorageNinja. Taki dysk normalnie kosztuje w StorageNinja 20$ w tzw. Pro Planie. Kod rabatowy jest ważny po wejściu z linka: NewsgroupDirect Coupon Code .

Podsumowując:

1. Wejdź na stronę NewsgroupDirect Coupon Code, wybierz konto unlimited i kliknij przycisk SELECT:

ngd-unlimited

2. Przy rejestracji wpisz w odpowiednie pole kod rabatowy. Otrzymasz 60% zniżki na konto unlimited, a do tego SSL, 50 równoczesnych połączeń i dysk online 30GB w StorageNinja na czas korzystania z konta.

ngd-coupon-code

3. Po wpisaniu kodu strona powinna zostać przyciemniona i wyświetli się komunikat z gratulacjami. Jednocześnie w prawym górnym rogu zmieni się opis konta i cena:

ngd-coupon-code-unlimited-account

Kod rabatowy to ngd2498994. Kod został wpisany w odpowiednie miejsce na zrzucie strony w punkcie 2.

Z kodu rabatowego może z niego skorzystać tylko określona liczba użytkowników. Kto pierwszy ten lepszy.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , , ,

BTjunkie dobrowolnie zamyka serwis

Co to się dzieje? BTjunkie zamyka się dobrowolnie! Na stronie serwisu widnieje komunikat: This is the end of the line...

Close