Home > Aktualności, Programy > NewsLeecher i nowy SuperSearch

NewsLeecher i nowy SuperSearch

NewsLeecherNewsLeecher jest bardzo fajnym czytnikiem grup dyskusyjnych. Daje naprawdę wiele możliwości. Najważniejszymi dla mnie cechami są ciągły rozwój programu, pełne wspomaganie dla plików NZB i kodowania yEnc, automatyczna obsługa PAR2 i plików RAR co oznacza, że NewsLeecher automatycznie wyodrębnia dane z plików zarchiwizowanych i ocenia czy są uszkodzone po czym podejmuje próbę naprawy. Program ma kilka innych dość ciekawych cech ale jedną z najważniejszych, które ostatnio zwróciły moja uwagę jest mechanizm SuperSearch, który pozwala bardzo szybko przeszukiwać wszystkie grupy binarne przez słowo kluczowe , którym jest np. tytuł filmu w czasie krótszym niż 1 sekunda jak deklaruje firma. Tak więc otrzymujemy możliwość cieszenia się szybkością jaką daje Usenet i w dodatku mamy całe centrum przeszukiwania zintegrowane w jednym programie.

Ale to nie wszystko. Firma udostępniła właśnie wersję v4.0 Beta 19 do ściągnięcia i testowania. Wersja programu na tym silniku ma możliwość przeszukiwania Usenetu w trybie SuperSearch aż do 850 dni wstecz jeśli chodzi o wszystkie grupy binarne. Oznacza to, że jeśli ktoś wrzucił film lub inne pliki binarne nawet 850 dni (ponad 2 lata) temu do Usenetu to czytnik to znajdzie! Ale należy brać pod uwagę u jakiego providera mamy wykupiony dostęp do Usenetu. Giganews daje nam na dzisiaj 672 dni retencji na serwerach , po nim jest Astraweb z retencją 662 dni. Większość pozostałych providerów daje nam retencję w przedziale 400-500 dni jeśli chodzi o dane binarne.

Mechanizmu SuperSearch aktualnie mogą używać wszyscy użytkownicy i tak ma być przez kilka tygodni. Normalnie dostep do narzędzia SuperSearch kosztuje 2.99$ za miesiąc lub płaci się rocznie 29.99$. W obydwu przypadkach dostajemy czytnik z możliwością wykorzystania SuperSearch. Sam czytnik kosztuje 19.99$ . Mamy więc okazję do wypróbowania tej metody wyszukiwania w czytniku NewsLeecher i nie musimy korzystać z zewnętrznej strony indeksującej pliki NZB. Czytnik dostępny jest na systemy operacyjne: Windows 98, Me, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Programy , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Newzbin is back

Newzbin znów działa. Ta sama domena, ten sam kod z małymi zmianami, starzy użytkownicy mogą się logować na swoje stare...

Close