Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Ngroups.Net dodaje dysk sieciowy online bez limitu

Ngroups.Net dodaje dysk sieciowy online bez limitu

października 14th, 2010

Ngroups.Net zaskoczył mnie ostatnio. Myślę, że zaskoczył cały rynek swoja ofertą. Skokowo zwiększył retencję danych binarnych binarnych z 650 dni do ponad 784 dni i wprowadził zaskakującą ofertę darmowego dysku online dla wszystkich, którzy wykupią u nich konto odnawiane tzw. recurring subscription account. W powiązaniu ze świetną promocją na dostęp do sieci Usenet w cenie 9,99 $/miesiąc na konto unlimited równoważne kontu unlimited Eco, które kosztuje normalnie 14,99 $/miesiąc naprawdę warto wypróbować ich ofertę.

Ngroups.net uderzył więc trzykrotnie. Zwiększył retencję danych binarnych:

ngroups.Net retention

Do każdego konta z odnawianą subskrypcją dodał darmowy i nielimitowany dysk sieciowy:

ngroups.Net free unlimited storage

Wprowadził świetna ofertę na konto bez limitów limitów promocji Octoberfest:

Ngroups.Net Octobrfest price

Ngroups.Net swoją ofertą dostępu do sieci Usenet jest w stanie wygrać walkę z firmami, które oferują bardzo korzystne oferty. Moim zdaniem może powalczyć z Astraweb jeśli chodzi o cenę i przebić ich ofertę wspomnianym dyskiem służącym do wykonywania kopii zapasowych. Na pewno przebija ofertę firmy Newsdemon, która zaoferowała użytkownikom dysk online o pojemności 30GB do konta w cenie 11,49$. Myślę, że Ngroups.Net właśnie wychodzi z cienia i pokazuje wreszcie, że potrafi zaspokoić potrzeby swoich klientów.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , ,

 1. bolongo
  października 18th, 2010 at 17:59 | #1

  Dzisiaj na binsearch.info zobaczyłem też ciekawą ofertę 7,75 USD za miesiąc:
  usenetserver.com
  1 Year High-Speed Plus Affiliate Special
  Renewal: Auto Renew
  Connections: 20
  Retention: 650 days
  SSL: Yes
  Plan Price: $95.40 USD

 2. Rafal Olszak
  października 18th, 2010 at 21:32 | #2

  Oferta jest naprawdę ciekawa. UseNetServer to dobry provider i bardzo szybko rozwijający się. Ma przejrzystą ofertę. Za 10 $ można mieć naprawdę ciekawe konto. Cena 7,75 $/miesiąc dotyczy sytuacji, kiedy opłacimy konto za rok z góry czyli wpłacimy 95,40 $. To jedna z lepszych firm na rynku i doceniana przez internautów. Musze tylko sprawdzić czy mają farmę serwerów w Europie. W USA mają swoje serwery w Ashburn w stanie Virginia. W czasie przeprowadzki serwerów w 2009 na pewno zwiększyli przepustowość i zwielokrotnili połączenia.

 1. Brak jeszcze trackbacków

Astraweb zaktualizował ustawienia serwerów

Użytkownicy serwerów Astraweb mogli być zaskoczeni kiedy nagle nie potrafili połączyć się z serwerami tej firmy. 2 Października 2010 Astraweb...

Close