Home > Oferty Specjalne na Usenet > Promocja w NewsgroupDirect z okazji nadchodzącego roku szkolnego

Promocja w NewsgroupDirect z okazji nadchodzącego roku szkolnego

września 2nd, 2012

back-to-schoolNadszedł wrzesień. To miesiąc przez jednych nielubiany, a przez innych wyczekiwany. Nierozłącznie kojarzy się ze szkołą. Dostrzegają to także handlowcy i niektórzy z providerów.

Przykładem jest tutaj NewsgroupDirect, u którego do północy 4 września czasu EST trwa promocja o nazwie Back to School. Promocja umożliwia zakup konta blokowego 500GB za 20$ zamiast normalnej ceny 50$. Ze względu na przesunięcie czasu promocja powinna trwać do 7:00 5 września czasu warszawskiego.

Takie konto będzie tak długo aktywne dopóki nie wyczerpiemy całej puli danych. Konto nie jest ograniczone czasowo czyli pozostaje aktywne tak długo jak tylko są jakieś dane do wykorzystania.

Promocja obowiązuje nowych i aktualnych klientów NewsgroupDirect. Można także zakupić kilka kont. Nie ma tutaj ograniczeń. Dodatkowo do każdego konta provider dodaje 10% dodatkowo na pobieranie nagłówków grup dyskusyjnych.

NewsgroupDirect to jeden z czołowych providerów oferujący konta Usenet. Szczególną popularnością cieszą się konta blokowe. Jeżeli ktoś korzysta z Usenetu nieregularnie to posiadanie takiego konta jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Filesonic – to już koniec?

Znany wszystkim lub prawie wszystkim Filesonic po sprawie z MegaUpload zmienił swój profil działalności. Wyłączono program partnerski dzięki któremu można...

Close