Home > Dostawcy Usenetu > UseNeXT How to

UseNeXT How to

stycznia 18th, 2012

usenextKiedyś na zajęciach z matematyki miałem nauczyciela, który wszystko wyjaśniał na przykładach. Uczył przedmiotu rozwiązując zadania. I muszę powiedzieć, że jego metoda nauczania sprawdzała się doskonale. Pamiętam jak z satysfakcją odłożyłem zupełnie nieprzystające do rzeczywistości skrypty.

Człowiek najlepiej uczy się na przykładzie innych. Sam próbuje i już rozumie dlaczego powinno być tak, a nie inaczej. Temu celowi mają służyć poradniki, różne opracowania typu „How to”. Dlatego też jakiś czas temu umieściłem na podstronie w Samouczku krótkie opracowanie o tym jak korzystać z okresu testowego w UseNeXT. U tego europejskiego providera nadal trzeba pamiętać, że rezygnujemy z okresu trial przed upływem 14 dni w sposób, który opisałem w samouczku. Kiedyś rozpętałem dyskusję o UseNeXT, która dotyczyła możliwości założenia konta na czyjeś dane posiadając jego adres, imię i nazwisko mimo braku podania danych do konta PayPal.

Ta luka jakiś czas temu została skrupulatnie usunięta i został wprowadzony mechanizm polegający na tym, ze konto automatycznie wygasa po upływie 10 dni jeśli użytkownik nie poda właściwych danych do konta PayPal i te dane nie zostaną zweryfikowane przez pobranie 1€ z konta. Zapraszam do zapoznania się z materiałem UseNeXT za darmo w Samouczku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Google zaakcentuje jutro swój protest przeciwko SOPA. Twitter sceptyczny

W wielu publikacjach ostatnio można przeczytać o SOPA czyli Stop Online Piracy Act. Wiadomo już jakie firmy, instytucje, stowarzyszenia, a...

Close