Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /home/usenet/domains/usenet.info.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
Usenet.info.pl » Giganews idzie do przodu
Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Giganews idzie do przodu

Giganews idzie do przodu

Giganews właśnie przekroczył 650 dni retencji danych binarnych. Jest niekwestionowanym liderem wśród dostawców usenetu. Prawda jest, że Giganews dysponuje wyjątkowo dobrą i skalowalną infrastrukturą pozwalającą na ciągłe zwiększanie retencji przy zachowaniu kompletności danych. Tak więc Giganews nie odrzuca pewnych grup dyskusyjnych rzadziej używanych tylko dba o kompletność wszystkich grup dyskusyjnych i je przechowuje.

Elizabeth Kintzele, Dyrektor Sprzedaży w Giganews powiedziała:

Nieustannie koncentrujemy się na tworzeniu i utrzymywaniu wyjątkowego systemu, który pozwala nam kontynuować zwiększanie czasu retencji. Wymaga to pracy i osób o odpowiednich kwalifikacjach – mamy wystarczającą przestrzeń, odpowiedni personel oraz skalowalną infrastrukturę do przechowywania i wsparcia w zakresie danych i system, który umożliwia nam rozwój i zmiany.

Giganews Newsgroups

Tak więc czy dane, których szukamy mają 6 dni czy zostały wrzucone na grupę dyskusyjną 650 dni temu jesteśmy je w stanie odnaleźć i ściągnąć kompletne na swój komputer z jakością połączenia i szybkością, którą gwarantuje Giganews na całym świecie.
Działalność Giganews skupia się na oferowaniu najlepszego dostępu do Usenetu na świecie. Ja widzę, że powoli idzie to w kierunku wielkiego repozytorium danych i wielkiej Biblioteki Cyfrowej gdzie odnaleźć możemy myśli użytkowników, ich pliki i dyskusje. Kto wie w jakim kierunku to się rozwinie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Newzbin zamknięte

Główna strona indeksująca NZB została oficjalnie zamknięta. Niestety po przegranych sprawach z wytwórniami filmowymi o naruszenie praw autorskich nadeszły zmiany....

Close