Home > Oferty Specjalne na Usenet > Wielka wyprzedaż w NewsgroupDirect

Wielka wyprzedaż w NewsgroupDirect

października 22nd, 2012

blocktoberfestCoraz zimniej za oknem, a na konta Usenet startują coraz to nowe promocje cenowe. Jeden z najbardziej znanych providerów ogłosił właśnie promocję o nazwie Blocktoberfest czyli promocję na tzw. konta blokowe ze swojej oferty.

Konto blokowe to po prostu określona paczka danych do pobrania lub wysłania bez okresu przydatności do spożycia ;) . Można pobierać, potem zapomnieć o koncie i np. za kilka lat będzie nadal aktywne do czasu kiedy nie wykorzystamy całej zakupionej puli danych.

Porównanie do potrawy jest tu bardzo na miejscu, bo NewsgroupDirect upiekł naprawdę fajną promocję dla swoich potencjalnych klientów. Zniżki są naprawdę niezłe i ceny bardzo przystępne. Poniżej znajdziecie ceny za odpowiednie bloki danych:

blocktoberfest-ceny

Promocja kończy się 26 października 2012 roku o godzinie 23:59 czasu EST czyli tzw. Eastern Standard Time, jednej ze stref czasowych w Ameryce Północnej.
Konta są dostępne dla nowych i aktualnych klientów. Można kupić kilka kont. Wszystkie konta otrzymują dodatkowo 10% na pobieranie nagłówków wiadomości. Oznacza to, że kupując konto 1TB otrzymamy tak naprawdę 1,1TB.

Jeśli chcecie natomiast konto usenet typu unlimited z dobrym czytnikiem z wyszukiwarką i trybem preview to polecam Newshosting.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Czytnik usenet dla użytkownika komputera firmy Apple

Każdy użytkownik Usenetu zetknął się z czytnikiem grup dyskusyjnych. Wiadomo również, że użytkownicy systemów operacyjnych Microsoftu są tutaj na wygranej...

Close